KONTAKT, NAJLAKŠI NAČIN PROVERE,
POZOVITE NAS ILI NAM POŠALJITE E-MAIL!

M&L International

Ulica oslobođenja 29
Rakovica 11090
Beograd

    Lazar Radulović

    vlasnik i generalni direktor

    +381 11/356-4397

    lazar@mlinternational.rs

    Zorica Radulović

    finansijski direktor

    +381 63/243-559

    zorica@mlinternational.rs

    Zoran Đokanović

    šef razvoja

    +381 63/243-579

    zoran@mlinternational.rs

    Ivan Majstorović

    šef magacina i nabavke

    +381 63/243-951

    ivan@mlinternational.rs

    Jovan Kecman

    direktor prodaje

    +381 63/243-032

    jovan@mlinternational.rs

    Aleksandar Andrić

    direktor marketinga

    +381 63/277-067

    aleksandar@mlinternational.rs

    M&L International © 2021. Designed by: