Ml InternationalMl InternationalMl International
+381 11/356-4397
office@mlinternational.rs
Rakovica 11090, Beograd
Ml InternationalMl InternationalMl International
Kontakt

Najlakši način provere

Pozovite nas ili nam pošaljite E-mail

M&L International

+381 11/356-4397

Adresa:

Ulica oslobođenja 29, Rakovica, 11090
Beograd, Srbija

E-Mail

office@mlinternational.rs

    Lazar Radulović
    vlasnik i generalni direktor

    +381 11/356-4397
    lazar@mlinternational.rs

    Ivan Majstorović 
    šef magacina i nabavke

    +381 63/243-951
    ivan@mlinternational.rs

    Zorica Radulović
    finansijski direktor

    +381 63/243-559
    zorica@mlinternational.rs

    Mladen Trebovac 
    šef prodaje 

    +381 62/243-559
    mladen@mlinternational.rs

    Zoran Đokanović 
    šef razvoja

    +381 63/243-579
    zoran@mlinternational.rs

    Jovan Kecman 
    Ino nabavka 

    +38163/243-032
    jovan@mlinternational.rs